Infolinka a telefonické objednávky +421 907 412 103
Registrácia
Grande Cuvée Trockenbeerenauslese No.6, 2008

Grande Cuvée Trockenbeerenauslese No.6, 2008

Víno silnej zlatožltej farby. Najprv celkom jemná hravá kyselinka, výrazná korenina botrytis, sušené ovocie ako figa a datľa, kandizovaná pomarančová kôra s náznakom jemnej vanilky. V chuti tiež môžeme nájsť stopy marhule a bylinkového korenia, buket vína nie je celkom zrelý. Jemná, sladká chuť žltého ovocia, ako mango a melón, trochu pripomína aj lanolín, krásne integrované nové drevo, štylisticky priblíži k vínam z Sauternes. V závere jemné arómy tropických ovocí, suché víno s dochuťou ananásu, citrónu a žltej broskyne. Víno disponuje sľubným potenciálom zrelosti.

Dostupnosť:
Skladom
Model:
AT015
43.00

Vlastnosti vína

Výrobca:
Krajina:
Region:
Ročník:
Druh vína:
Alkohol:
Odroda:
Objem:
Zbytkový cukor:

Grande Cuvée Trockenbeerenauslese No.6, 2008
Informácia o výrobcovi:

Je to jedna nezvyčajná rodina, malý, oddaný tím, pevne zakorenený v Illmitze pri Neusiedler See a zároveň medzinárodne ďaleko zosieťovaný.

Gerhard Kracher, mladý šéf nabitý energiou prevzal vinárstvo po predčasnej smrti svojho otca v roku 2007 a vedie ho švihom a dynamikou. A Michaela Kracher, matka, ktorá v hektických dňoch zachová prehľad.Vína z viničovej besiedky už dlho predstavujú kvalitu. Žiadne iné sladké víno sa nemôže pýšiť takou veľkou známosťou, len máloktoré dosiahnu také vysoké ... Čítaj ďalej

Pridať hodnotenie

Poznámka: HTML nie je preložené!

Súvisiace produkty

Cuvée Spätlese, 2013
Weingut Kracher
11.00€
Blend II, 2013
Weingut Kracher
13.90€
Cuvée Auslese 2011
Weingut Kracher
9.80€